EyeNeti lahendused

TEADUS- JA ARENDUSTEGEVUS

 

Sinu ideed, meie insenerid.
Erilised lahendused unikaalsete vajaduste ja ideede jaoks

Pole tarkvarainsenere, kes tooks ellu ideed näotuvastustehnoloogiast? Meie hoolitseme selle eest. Meie suurepärane teadus- ja arendustiim aitab teil luua otsitud lahendused.

EyeNet ei nõua kompromissi – selle näotuvastussüsteem ei ole mitte ainult väga kiire, kuid samal ajal ka väga täpne. Selle algoritmid on nii efektiivsed, et isegi vähekulukas riistvara muutub hüperefektiivseks ja väärtuslikuks.

On sadu võimalikke kasutusvaldkondi näotuvastustehnoloogiale ning ainult sina tead, milleks kliendid seda vajavad. Kombineerides meie kogemuse selle teadmisega, saame parima toote!

Sul on idee, mida selle tehnoloogiaga teoks teha? Lase meil see sinu jaoks realiseerida.

—    Eelised     —

— VÕTMED KÄTTE LAHENDUS

Tuginedes sinu visioonile, ideedele ja nõudmistele pakume tootmisvalmis lahendust. See võimaldab sinul keskenduda oma toote ärilisele küljele, selmet hallata tarkvaraarendust ja selle tehnilist keerukust.

— SUUREPÄRANE ALGORITM

Sinu toode väärib seda, et see kasutaks parimat turul saadaolevat näotuvastustehnoloogiat! See on ainus tehnoloogia, mis on suuteline usaldusväärselt tuvastama indiviidid miljonitelt ja miljarditelt fotodelt peaaegu kohe.

— TÕESTATUD EyeNeti POOLT

EyeNeti uskumatu võimekus leiab kinnitust edukas EyeNeti poolses tootearenduses. Tegemist on ainsa teenusega, mis võimaldab igaühel leida 250 000 000 sotsiaalmeedia foto seast inimene üles vähem kui 0,5 sekundiga.

— EKSPERTTIIM

Meil on juhtiv eksperttiim, mis on 100% keskendunud näotuvastustehnoloogiale. Me oleme kindlad, et suudame pakkuda teie vajadustele vastavat parimat võimalikku lahendust, tagades parima võimaliku tasakaalu maksumuse ja tehnoloogia vahel.

6 + 8 =